Lot van DIY Meubels en Andere Ongeteste 460 eenheden
- 460 partijen
- 460 partijen
- Nederland
- Beschadigde
- SKU:
- 7423
Contact Telefoontje
Lot van DIY Meubels en Andere Ongeteste 460 eenheden - beschrijving
460 huis- en tuinmeubelen - Niet getest verkocht door Vida XL, een toonaangevende e-tailer in Nederland, specialist in de wereld van huis en tuin.\n
\nInformatie: De producten in deze bundel zijn niet-geteste retourzendingen van klanten\n
\nHoe Vida XL zijn niet-geteste producten filtert (hieronder):\n
\nStap 1: Het product mag niet defect zijn verklaard door de koper bij het retourneren van het productStap 2: De verpakking moet in goede algemene staat verkeren (deze mag vervormd of opnieuw geplakt zijn) maar in geen geval zwaar beschadigd
\nDeze partij vertegenwoordigt een complete vrachtwagen die is geoptimaliseerd voor transport, met extra grote en omvangrijke pallets.
\nOm alle producten in dit kavel te weten te komen, download de Excel-lijst onderaan deze pagina.\n? Vind de inhoud van de bundel in de volgende live:\n
Betalingswijze
- Overdracht
- Online betalingen
Verzendingswijze
- Binnenlandse verzending
- Verzending naar het buitenland