Lot van 510 stuks van diverse producten Niet getest
- 510 partijen
- 510 partijen
- Nederland
- Beschadigde
- SKU:
- 8896
Contact Telefoontje
Lot van 510 stuks van diverse producten Niet getest - beschrijving
510 huis- en tuinmeubelproducten - Niet getest verkocht door Vida XL, een toonaangevende e-tailer in Nederland, specialist in de wereld van huis en tuin.\n
\nInformatie: De producten in deze bundel zijn niet-geteste feedback van klanten\n
\nHoe Vida XL zijn niet-geteste producten filtert (hieronder):\n
\nStap 1: Het product mag niet defect zijn verklaard door de koper bij het retourneren van de klantStap 2: De verpakking moet in goede algemene staat verkeren (deze mag vervormd of opnieuw geplakt zijn) maar op geen enkele manier zwaar beschadigd
\nDeze partij vertegenwoordigt een complete vrachtwagen die is geoptimaliseerd voor transport, met extra grote en omvangrijke pallets.
\nOm alle producten in dit kavel te kennen, kunt u de lijst in Excel downloaden die u onderaan deze pagina kunt vinden.\n
Betalingswijze
- Overdracht
- Online betalingen
Verzendingswijze
- Binnenlandse verzending
- Verzending naar het buitenland