Lot van DIY Meubels en Andere Ongeteste 410 eenheden
- 410 partijen
- 410 partijen
- Nederland
- Beschadigde
- SKU:
- 7480
Contact Telefoontje
Lot van DIY Meubels en Andere Ongeteste 410 eenheden - beschrijving
410 huis- en tuinmeubelproducten - Niet getest verkocht door Vida XL, een toonaangevende e-tailer in Nederland, specialist in de wereld van huis en tuin.\n
\nInformatie: De producten in deze bundel zijn niet-geteste retourzendingen van klanten\n
\nHoe Vida XL haar niet-geteste producten filtert (hieronder):\nStap 1: Het product mag niet defect zijn verklaard door de koper bij het retourneren van de klantStap 2: De verpakking moet in goede algehele staat zijn (deze kan vervormd of opnieuw geplakt zijn) maar in geen geval zwaar beschadigdDeze partij vertegenwoordigt een complete vrachtwagen die is geoptimaliseerd voor transport, met extra grote en volumineuze pallets\n
\nOm alle producten in deze bundel te zien, download je de Excel-lijst onderaan deze pagina.\n
Betalingswijze
- Overdracht
- Online betalingen
Verzendingswijze
- Binnenlandse verzending
- Verzending naar het buitenland