Pak van 123 niet-functionele huishoudelijke apparaten en computers / hightech-apparaten - Krefel (Boulanger Group)
- 123 partijen
- 123 partijen
- België
- Beschadigde
- SKU:
- 8220
Contact Telefoontje
Pak van 123 niet-functionele huishoudelijke apparaten en computers / hightech-apparaten - Krefel (Boulanger Group) - beschrijving
Ontdek onze set van 5 pallets met 123 huishoudelijke apparaten, IT en High Tech producten. Deze artikelen, van het bekende merk Krefel, een dochteronderneming van de Boulanger Group, zijn momenteel niet functioneel.
Deze set merchandise is ideaal voor professionals die op zoek zijn naar producten die moeten worden gereviseerd of voor reserveonderdelen. Het toont een diversiteit aan items, variërend van grote apparaten tot geavanceerde elektronische gadgets.
Voor een gedetailleerde lijst van deze producten kunt u het Excel-bestand downloaden dat onderaan deze pagina beschikbaar is. Dit is een unieke kans om in één keer een groot volume aan hightech producten aan te schaffen.
Betalingswijze
- Overdracht
- Online betalingen
Verzendingswijze
- Binnenlandse verzending
- Verzending naar het buitenland