Euroshopping, Teleshopping en M6 Boutique productbundel - 538 niet-geteste retourartikelen van klanten
- 538 partijen
- 538 partijen
- Frankrijk
- Beschadigde
- SKU:
- 6330
Contact Telefoontje
Euroshopping, Teleshopping en M6 Boutique productbundel - 538 niet-geteste retourartikelen van klanten - beschrijving
Ontdek onze batch van 538 producten uit de categorieën PEM, DPH en Bazaar. Deze artikelen zijn klantretouren van de platforms Euroshopping, Teleshopping en M6 Boutique.
Het is belangrijk op te merken dat deze producten niet zijn getest, wat betekent dat ze in goede staat en in hun originele verpakking kunnen zijn, of dat ze beschadigd of defect kunnen zijn.
De batch bestaat uit 12 standaardpallets, waardoor het beheer en de opslag voor groothandelskopers eenvoudig is.
Voor meer details over de staat van elk product, zie de opmerkingen in het bijgevoegde Excel-bestand.
Om een volledig overzicht te hebben van alle items in dit kavel, aarzel dan niet om de lijst in Excel-formaat te downloaden die onderaan de pagina beschikbaar is.
Betalingswijze
- Overdracht
- Online betalingen
Verzendingswijze
- Binnenlandse verzending
- Verzending naar het buitenland