FLASH SALEFLASH SALE
-20%
Voor 1 jaar INSCHRIJVING en VERLENGING
promoties kunnen niet gecombineerd worden
21 Aantal resterende pakketten

De beste aandelenaanbiedingen uit 150 landen

Meer dan 100 000 tevreden gebruikers

Biedt goedkoper tot 90% van de startprijs

Direct contact met wederverkopers en groothandels

Beschrijving van de aanbieding

30 pallets (795 hoeveelheden) met elektronische apparatuur, waaronder smartwatches, koffiezetapparaten, robotstofzuigers en nog veel meer, verkocht door Coolblue, een toonaangevende e-tailer in Nederland.
\nAlle producten zijn retourzendingen van klanten die als niet-functioneel zijn aangemerkt.\n
\nProducten worden door de detailhandelaar als niet-functioneel geclassificeerd als het product:\n- onvolledig\n- of beschadigd is\n- niet langer door de detailhandelaar wordt vermeld\n- of al is gebruikt\n- of door de klant niet-functioneel is verklaard"\n

Gratis NIEUWSBRIEF

Dagelijkse berichtgeving over nieuwe producten en nieuwigheden op Merkandi.