Lot van 714 producten Bazaar Niet getest
€ 3.400,00
/partij
prijs zonder belasting
- Status
- Aanbieding is niet meer geldig
- 714 partijen
- 714 partijen
- Nederland
- Beschadigde
- SKU:
- 8716
- Laatste bijwerking
- Meer dan een maand geleden
Huidige aanbiedingen uit deze categorie Huidige bulkaanbiedingen
Beschrijving van de aanbieding
Lot van 714 producten uit de wereld van meubels, doe-het-zelf en bazaar van "ongeteste" kwaliteit van Vida XL.\n
\nDe producten zijn verdeeld over 19 pallets.\n
\nDe Excel-lijst op de pagina bevat details over elk product in de bundel.\n