Lot van 575 stuks Bazaar Niet getest
€ 1.500,00
/partij
prijs zonder belasting
- Status
- Aanbieding is niet meer geldig
- 575 partijen
- 575 partijen
- Frankrijk
- Gebruikt
- Merken
- Teleshopping
- SKU:
- 8661
- Laatste bijwerking
- 1 week geleden
Huidige aanbiedingen uit deze categorie Huidige bulkaanbiedingen
Beschrijving van de aanbieding
Alle producten zijn klantretouren van Euroshopping, Teleshopping en M6 Boutique.\n
\nEr zijn geen producten getest. De producten kunnen dus perfect functioneel zijn in de originele verpakking, maar ook beschadigd of niet-functioneel, enz.\n
\nDe set bestaat uit 14 standaard pallets.\n
\nOm alle producten in deze bundel te zien, download je de Excel-lijst onderaan deze pagina.\n
Gerelateerde zoekopdrachten: