Lot van 483 stuks van diverse items Niet getest
- Status
- Aanbieding is niet meer geldig
- 483 partijen
- 483 partijen
- Nederland
- Beschadigde
- Merken
- Diverse
- SKU:
- 8582
- Laatste bijwerking
- 1 week geleden
Huidige aanbiedingen uit deze categorie Huidige bulkaanbiedingen
Beschrijving van de aanbieding
483 huis- en tuinmeubelproducten - Niet getest verkocht door Vida XL, een toonaangevende e-retailer in Nederland, specialist in de wereld van huis en tuin.\n
\nInformatie: De producten in deze bundel zijn niet-geteste retourzendingen van klanten\n
\nHoe Vida XL zijn niet-geteste producten filtert (hieronder):\n
\nStap 1: Het product mag niet defect zijn verklaard door de koper bij het retourneren van het productStap 2: De verpakking moet in goede algemene staat verkeren (deze mag vervormd of opnieuw geplakt zijn) maar in geen geval zwaar beschadigd
\nDeze partij vertegenwoordigt een complete vrachtwagen die is geoptimaliseerd voor transport, met extra grote en omvangrijke pallets.
\nOm alle producten in deze bundel te zien, download je de Excel-lijst onderaan deze pagina.\n