LOT Laptops Core i3 i5 i7 Onvolledig voor restauratie
€ 35,00
/stuk
prijs zonder belasting
- 99 stuks
- 500 stuks
- Nederland
- Beschadigde
- Verzendtijd
- 7 dagen
Contact Telefoontje
LOT Laptops Core i3 i5 i7 Onvolledig voor restauratie - beschrijving
Geteste en werkende laptops die incompleet zijn of defecte onderdelen hebben.
Schijven worden verwijderd en laptops worden geleverd zonder oplader.
RAM wordt niet verwijderd en kan al dan niet nog in de laptops zitten.
Minimale bestelhoeveelheid is 100 stuks
Geen lijst beschikbaar.
Betalingswijze
- Overdracht
- Contant
- Online betalingen
Verzendingswijze
- Persoonlijke verzameling
- Binnenlandse verzending
- Verzending naar het buitenland