FLASH SALEFLASH SALE
-20%
Voor 1 jaar INSCHRIJVING en VERLENGING
promoties kunnen niet gecombineerd worden
11 Aantal resterende pakketten

De beste aandelenaanbiedingen uit 150 landen

Meer dan 100 000 tevreden gebruikers

Biedt goedkoper tot 90% van de startprijs

Direct contact met wederverkopers en groothandels

Lot babyschoentjes van Europese merken - Groothandel UK

€ 2,86 - 35% € 4,40 /stuk prijs zonder belasting

Minimumprijs vanaf 30 dagen voor korting: € 2,86

Bestellingen

Minimale bestelling
20 stuks
Beschikbaar aantal
20 stuks
Land
Spanje
Goederengroep
Nieuw
Merken
Amazon
Verzendtijd
4 dagen

Contact Telefoontje

Lot babyschoentjes van Europese merken - Groothandel UK - beschrijving

Ontdek onze prachtige collectie babyschoentjes van het prestigieuze Italiaanse merk Graziella. Wij bieden een assortiment modellen en maten die speciaal zijn ontworpen voor baby's van 3 tot 6 maanden. Onze producten zijn nieuw, origineel en van hoge kwaliteit.

Op de afbeeldingen ziet u enkele van de modellen die in onze schoenenset zijn opgenomen. Producten worden verzonden in dozen of pallets, afhankelijk van de afnamehoeveelheid. Wij bieden concurrerende prijzen die passen bij de hoeveelheid, wat betekent dat hoe groter de gekochte hoeveelheid, hoe lager de prijs en hoe groter de verscheidenheid aan beschikbare modellen. Onze aanbiedingen zijn toegankelijk voor alle soorten klanten en bedrijven.

Ons schoeisel komt overeen met de overstock van warenhuizen, waardoor het een ideale keuze is als u op zoek bent naar voorraad aan het einde van het seizoen, voorraadopruiming of groothandelsdeals in Europa. Het is perfect voor kledingwinkels, verkoop op platforms zoals Vinted, online bedrijven, warenhuizen, winkelketens en verkoop op Amazon of eBay.

U kunt een vrijblijvende offerte aanvragen, direct bestellingen plaatsen via onze website of contact met ons opnemen via WhatsApp om al uw vragen te beantwoorden. Wij verzenden nationaal en internationaal en hebben ruime ervaring in de export, met name naar Afrika en het Midden-Oosten.

Er is veel vraag naar onze babyschoenbundels en ze zijn snel uitverkocht, dus als je geïnteresseerd bent, denk er dan niet te veel over na. Neem nu contact met ons op en ontdek de kwaliteit en verscheidenheid van ons aanbod!

Betalingswijze

  • Overdracht
  • PayPal

Verzendingswijze

  • Persoonlijke verzameling
  • Binnenlandse verzending
  • Verzending naar het buitenland

Andere aanbiedingen van de groothandelaar

Andere aanbiedingen in deze categorie

Gratis NIEUWSBRIEF

Dagelijkse berichtgeving over nieuwe producten en nieuwigheden op Merkandi.