Lot van 608 stuks Bazaar Niet getest
- Status
- Aanbieding is niet meer geldig
- 608 partijen
- 608 partijen
- Nederland
- Beschadigde
- SKU:
- 9109
- Laatste bijwerking
- 1 maand geleden
Huidige aanbiedingen uit deze categorie Huidige bulkaanbiedingen
Beschrijving van de aanbieding
Vida XL, een bekende verkoper, biedt dit product aan. Hoewel er geen bepaalde informatie is over het land van herkomst van de verkoper, wordt het product verzonden vanuit hun magazijn in Maastricht, Nederland.\n
\nDeze bundel bestaat voornamelijk uit items in de categorie Bazaar, met in totaal 608 producten.\n
De belangrijkste kwaliteit van deze batch is niet getest. We raden kopers ten zeerste aan om de Excel-sheet te raadplegen voor meer specifieke feedback over elk product.\n