Lot van 544 eenheden van verschillende producten Niet getest
- Status
- Aanbieding is niet meer geldig
- 544 partijen
- 544 partijen
- Nederland
- Beschadigde
- SKU:
- 8958
- Laatste bijwerking
- 3 weken geleden
Huidige aanbiedingen uit deze categorie Huidige bulkaanbiedingen
Beschrijving van de aanbieding
544 huis- en tuinmeubelproducten - Niet getest verkocht door Vida XL, een toonaangevende e-tailer in Nederland, gespecialiseerd in de wereld van huis en tuin.\n
\nInformatie: De producten in deze bundel zijn niet-geteste feedback van klanten\n
\nHoe Vida XL zijn niet-geteste producten filtert (hieronder):\n
\nStap 1: Het product mag niet defect zijn verklaard door de koper bij het retourneren van de klantStap 2: De verpakking moet in goede algemene staat verkeren (deze mag vervormd of opnieuw geplakt zijn) maar op geen enkele manier zwaar beschadigd
\nDeze partij vertegenwoordigt een complete vrachtwagen die is geoptimaliseerd voor transport, met extra grote en omvangrijke pallets.
\nOm alle producten in dit kavel te kennen, kunt u de lijst in Excel downloaden die u onderaan deze pagina kunt vinden.\n