Lot van 434 stuks van diverse producten Niet getest
- Status
- Aanbieding is niet meer geldig
- 434 partijen
- 434 partijen
- Nederland
- Beschadigde
- Merken
- Diverse
- SKU:
- 9488
- Laatste bijwerking
- 1 week geleden
Huidige aanbiedingen uit deze categorie Huidige bulkaanbiedingen
Beschrijving van de aanbieding
434 huis- en tuinmeubelproducten - Niet getest verkocht door Vida XL, een toonaangevende e-tailer in Nederland, gespecialiseerd in de wereld van huis en tuin.\n
\nInformatie: De producten in deze bundel zijn niet-geteste feedback van klanten\n
\nHoe Vida XL zijn niet-geteste producten filtert (hieronder):\n
\nStap 1: Het product mag niet defect zijn verklaard door de koper bij het retourneren van de klant\nStap 2: De verpakking moet in goede algemene staat verkeren (deze kan vervormd of opnieuw geplakt zijn) maar op geen enkele manier zwaar beschadigd\n
\nDeze partij vertegenwoordigt een complete vrachtwagen die is geoptimaliseerd voor transport, met extra grote en omvangrijke pallets.
\nOm alle producten in dit kavel te kennen, kunt u de lijst in Excel downloaden die u onderaan deze pagina kunt vinden.\n