FLASH SALEFLASH SALE
-20%
Voor 1 jaar INSCHRIJVING en VERLENGING
promoties kunnen niet gecombineerd worden
21 Aantal resterende pakketten

De beste aandelenaanbiedingen uit 150 landen

Meer dan 100 000 tevreden gebruikers

Biedt goedkoper tot 90% van de startprijs

Direct contact met wederverkopers en groothandels

Beschrijving van de aanbieding

"nieuw product en onbeschadigd.
Exclusieve producten gemengde partij van de Europese winkels.

Aantal items in veel ongeveer: 84.000 eenheden

Het is een prijs pallets met nieuwe items van grote Europese retailers. Type van de winkels: Lidl, Aldi, Carrefour, Alcampo, ...

Lot hoge gegarandeerd marge. Geweldige mix van verschillende categorieën.
Nieuwe items in originele doos, merkproducten wereldwijd erkend.

Genus bevat veel afwisseling: speelgoed, meubels, decoratie, schoenen, gereedschap, kookgerei, vrije tijd, school, kleding, textiel, materiaal bibliotheek, make-up, apparaten, meubels, ...

Verkoopbare producten wereldwijd. Met alle relevante certificeringen.

Neem contact met ons op om meer details te horen!"



Gratis NIEUWSBRIEF

Dagelijkse berichtgeving over nieuwe producten en nieuwigheden op Merkandi.