Lot ☘ SADMAD. Mixed nieuwe productcategorieën. ☑
- Status
- Aanbieding is niet meer geldig
- 15 pallets
- 60 pallets
- Spanje
- Outlet
- Merken
- Aldi - Alcampo - Carrefour - Lidl
- Laatste bijwerking
- 8 maanden geleden
Huidige aanbiedingen uit deze categorie Huidige bulkaanbiedingen
Beschrijving van de aanbieding
"nieuw product en onbeschadigd.
Exclusieve producten gemengde partij van de Europese winkels.
Aantal items in veel ongeveer: 84.000 eenheden
Lot hoge gegarandeerd marge. Geweldige mix van verschillende categorieën.
Nieuwe items in originele doos, merkproducten wereldwijd erkend.
Verkoopbare producten wereldwijd. Met alle relevante certificeringen.
Neem contact met ons op om meer details te horen!"